Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Emri i këngës Publikuar Dëgjuar Shkarkuar mb min kbps
Mixha Bib dhe Lazgushi - S`ka ma hite 20-04-2010 792 herë 461 herë 4.85 MB 03:32 192 kbps
Rrahim Struja feat Dj Cimi - Hej shaci 28-07-2008 531 herë 1239 herë 3.65 MB 03:59 128 kbps
Vala Mala - Lasgushi - Gurbeti 28-07-2008 734 herë 2563 herë 4.65 MB 06:46 96 kbps
Vala Mala - Shumaheri Numri shtat 28-07-2008 290 herë 1261 herë 6.28 MB 07:50 112 kbps
Vala Mala - Moleri dhe Jalldezja 28-07-2008 329 herë 1392 herë 9.81 MB 12:15 112 kbps
Vala Mala - Asllani dhe Starrabaja 28-07-2008 257 herë 1050 herë 3.91 MB 04:52 112 kbps
Mixha Bib - Pavarsia 28-03-2008 281 herë 978 herë 7.47 MB 08:10 128 kbps
Katunari me femen 24-01-2008 588 herë 7113 herë 1.94 MB 04:14 64 kbps
ValaMala - Ethet 2008 11-01-2008 187 herë 1638 herë 2.53 MB 02:46 128 kbps
Ramushi - Gëzuar me tupan 11-12-2007 247 herë 3370 herë 1.69 MB 03:42 64 kbps
Përallë me tupan - Lasgushi dhe Ramushi 07-12-2007 248 herë 1430 herë 2.71 MB 04:44 80 kbps
Cima - Du mu myt 30-10-2007 348 herë 664 herë 2.93 MB 03:12 128 kbps
Rozana feat Gjini - Hiti 15-09-2006 291 herë 6041 herë 3.48 MB 03:48 128 kbps
O sa kam qenin e mire 15-09-2006 389 herë 6256 herë 1.55 MB 01:42 128 kbps
Kafu Mc feat. Mr.Trodon - Oh sa Pulen e mire (mbi 18 vjet) 15-09-2006 392 herë 8689 herë 7.92 MB 03:27 320 kbps
Hija e jetes duke u tallur ne mikrofon 15-09-2006 289 herë 6614 herë 3.21 MB 03:31 128 kbps
Gezim Nika - Humoristike 12-09-2006 472 herë 5488 herë 4.85 MB 05:18 128 kbps
Tallava me Mister-X (Special Edition) 27-08-2006 490 herë 10097 herë 9.24 MB 20:11 64 kbps

Ndodhitë e fundit

Na ndiqni në Twitter
Na ndiqni në Facebook
Verzioni për Mobil
© 2004-2014 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio