Studentet.info
  
Albumet me: A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Hekuran Krasniqi - Arton Cërvadiku - Dje dhe sot
Hekuran Krasniqi - Arton Cërvadiku - Dje dhe sot
 • Momentalisht 0.00/5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Vlersime: 0.0/5 (0 vota)
Shpërnda në Facebook Shpërnda në Twitter Shtoje në të preferuarat Dërgoja një miku në e-mail
 • Publikuar
  31-03-2013
 • Dëgjuar
  62 herë
 • Shkarkuar
  30 herë
 • Madhësia
  4.05 MB
 • Gjatësia
  04:25 min
 • Bitrate
  128 kbps VBR


Komente


Na ndiqni në Twitter
Na ndiqni në Facebook
Verzioni për Mobil
© 2004-2014 Studentet.info™ | Kopjimi është i lejuar nëse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio